ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدم
09-17-2011, 12:59 AM (آخرین تغییر در این ارسال: 09-26-2011 10:41 AM توسط Mahsan.)
ارسال: #1
هک شدم
من حدود 1 ساعت پیش هک شدم و کامپیوترم شدیدا ویروسی شد طوری که اصلا شید نتونست هیچ کاری کنه
اول کلیکم که روی duble click بود قطع شد بعد از این که تونستم با بدبختی یک کلیکش کنم کلیک راستم از کار افتاد بعد دوباره کلیکم از کار افتاد.
اولش فکر کردم ویندوزم ایراد پیدا کرده و ریست کردم سیستم رو
ولی دیگه سیستم بالا نیومدExclamation
خواستم ویندوز عوض کنم ولی موقع نصب وقتی رسیدم اونجایی که درایوها رو میتونیم واسه نصب ویندوز انتخاب کنیم ، همه درایوهام پارتیشن شده بودن و هرچی داشتم پریدن
آخه این چه وضعشه که شید نتونست هیچکاری کنه ، هیچ پیغامی هم نشون نداد
هاردم 320 بود و پرپر
حالا اصلاعات دیگم جهنم , یه عالمه پروژه نیمه تموم روی سیستمم (حدود 15 گیگ) داشتم همش پرید حالا چیکار کنم؟ نمیدونید چقدر روشون زحمت کشیدم و حالا همشون پرپر شدن.
کی جواب میده؟
با این سرعت زغالیم 1گیگ برنامه گرفته بودم ، آخه آدم بد میسوزه وقتی به یه آنتی ویروس اعتماد میکنه و بعدش اون آنتی ویروس هم هیچ کاری نمیتونه بکنه
پس چرا وقتی حرف میزنید عمل نمیکنید؟
پس این فایروال ..... کو؟ها؟
نسخه 64 بیتی چی شد؟
اعصابم بد داغونه
حالا چیکار کنم.
آخه وقتی حرف میزنید چرا پاش وای نمیسید؟
هی تاریخ 64 بیتی و فایروال رو اینور و اونو میکنید.
من که دیگه صبرم تموم شده ، نمیدونم کاربرای دیگه چطوری دارن تحمل میکنن احتمالا صبر عیوب دارن
بعدش شما نمیتونید یه فایل uninstall واسه این آنتی ویروس بسازید بعد اومدید میگید 2تا آنتی ویروس با هم ترکیب کردیم معلوم نیست چطوری این کارو کردید!!!!!!
اون فایلی رو که واسه پاک کردن شید به ایمیل ها میفرستید رو از کجا اوردید؟
فایل رو برمیدارید پیغامش رو تغییر میدید و خطهای خالی رو حذف میکنید بعد میگید برنامه من مشکل داشت و بعضی جاهاش عوض شده؟!!!!!!
الان که دارم توی قسمت> پاک نشدن ضد ویروس شید از راه کنترل پنل در برخی موارد < دنبال اون پستی میگردم که برنامه ای نوشته بودم واسه پاک کردن کامل شید از سیستم پیداش نمیکنمش!!!!!
پاکش کردید تا 3نشه؟!!!!!!!!!!!!
اینو دیگه نمیشه تحمل کرد. Angry
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
09-17-2011, 01:22 AM (آخرین تغییر در این ارسال: 09-17-2011 01:24 AM توسط n1ma.)
ارسال: #2
RE: هک شدم کی جواب میده؟!!!!!!!
دوست عزیز منظورتون از بالا نیومدن ویندوز چیه؟!
یعنی حتی safe mode هم عمل نمی کنه؟
منظورتون از پارتیشن ها پریدن چیه؟!!!!
یعنی هاردتون الان به صورت solid و فرمت شده هست؟؟؟!!!Huh
من اگه بودم تا الان سکته رو زده بودم
320 گیگ فایل .......
شما برو یه گوشه بشین گریه کن.Confused
می دونم چه حسی داری اخه من یه همچین حسی رو با یه هارد 40 گیگابایتی تجربه کردم!Wink
البته بستگی به ویروسش هم داره . شاید بشه با نرم افزار ریکاوری مقداری از فایل های از دست رفته رو برگردوند.
راجب انتی ویروس هم چیزی ندارم بگم چون کاملا واضحه
من بهت توصیه می کنم تو اولین فرصت ببریش تعمیرگاهی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
09-17-2011, 02:00 AM
ارسال: #3
دوست من ، من به شخصه توی نت دشمن زیاد دارم Smile تاحا چندین و چند بار آی دی هام رو زدن و برگردوندم ، این که میگین ویروسی شدین حتما یه سایت یا یک فایل با برنامه نویسی نا شناخته باز کردین.
و میتونستین از فایر وال خود سیستم استفاده کنین .
09-17-2011, 02:07 AM (آخرین تغییر در این ارسال: 09-17-2011 02:08 AM توسط r2du-soft.)
ارسال: #4
آخه عزیز من , گلم , نازم ، من توی یاهو نبودم.
هیچ وقت هم توی سایتهایی که نمیشناسم نمیچرخم
همش توی softgozar و iransetup و tarfandestan و p30world و ........ هستم که اینارو هم که همه میشناسید دیگه همشون معروفن.
فایروال سیستمم هم همیشه ی خدا روشنه و هیچ وقت نشده که خاموشش کنم و همینطور آنتی ویروسم هیچ وقت غیرفعال نمیکنم و همیشه آنتی ویروس نصبه روی سیستمم.
09-17-2011, 11:14 AM
ارسال: #5
با سلام خدمت دوست عزیز

در مورد هک شدنتون لطفا توضیحات بیشتری بدین، صرفا از بین رفتن اطلاعات هارد یا مشکل دیگر در هارد به علت حمله ی هکری نیست.

ضمنا تقریبا همه ی ضد ویروس های جهان ضد ویروس را بدون فایروال نیز ارائه می دهند که از لحاظ امنیتی هیچ مشکلی ندارد.
09-17-2011, 01:16 PM (آخرین تغییر در این ارسال: 11-07-2011 08:22 PM توسط r2du-soft.)
ارسال: #6
دیگه از این بیشتر چیزی نیست که توضیح بدم وقتی موسم درست کار نمیکرد و کلیکهام از کار افتاده بود و حتی بعضی از برنامه هام هم باز نمیشد ریست کردم تا ویندوز عوض کنم ولی دیگه سیستم بالا نیومد و پارتیشن شده بود یه چندتا درایو هم توی پارتیشن اضافه شده بود با حجمهای 10 کیلوبات و 1 کیلوبات فکر کنم 5 تا یا 6 تا بود.
دیگه از این بیشتر نیست که بگم.
با سیستم هم هیچ وقت فلشی رو که اسکن نکنم باز نمیکنم و هر سیدی توش نمیزارم.
تاحالا هم همچین اتفاقی برام نیوفتاده بود و این اولین بار بود.
از لحاظ سخت افزار هم همه چیز سالم هست.
تا ساعت 7 هم نخوابیدم داشتم اطلاعات رو برمیگردوندم که خدا رو شکر برگشت
واقعا برنامه Active Partition Recovery 5.3.717 Enterprise حرف نداره.

درمورد پاک کردن شید با اون برنامه هیچی نگفتید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا پستی که من برنامه رو توش گزاشتم رو پاک کردید؟؟؟
از تیم فنی جواب میخوام.
09-17-2011, 05:02 PM
ارسال: #7
خوب pare30net جان من همیشه وقتی شیدم ایراد پیدا میکنه و یا حتی وقتی که شد رو پاک میکنم این فایل رو اجرا میکنم و هیچ مشکلی برام پیش نمیاد.
اگه ریموری که شرکت به کاربرا ارسال میکرد رو داری بزار لطفا.
09-17-2011, 07:57 PM
ارسال: #8
ریموری بود که شما تو پستتون قرار دادید مهم هم نیست خیلی ممنون بابت زحمتی که کشیدی شاید مشکل از سیستم من بود
تو دسکتاپ بود پاک شد
09-18-2011, 01:05 PM
ارسال: #9
با سلام خدمت دوست عزیز r2du:

به فایل Remover شما فقط چند مورد اضافه شد که عبارت اند از:

1- اضافه شدن Force delete که همون f/ است به آدرس پوشه Sheed در Program file
2- پاک کردن فایل ArtaSFL.dat از پوشه ویندوز. ( del "C:\Windows\ArtaSFL.dat" /f و del "d:\Windows\ArtaSFL.dat" /f )

و پاک کردن این فایل از فروم فقط به این دلیل بود که ، هر فایل ِ مربوط به تغییر یا حذف ضد ویروس که در فروم قرار گیرد به منزله تایید شرکت شید است چون فروم رسمی شرکت است و در صورت ایجاد مشکل و یا عدم کارکرد صحیح ، شرکت شید در قبال کاربران مسئول خواهد بود.

قبلا از حمایت و زحماتتون سپاسگزاریم .
09-18-2011, 01:29 PM
ارسال: #10
(09-17-2011 01:16 PM)r2du-soft نوشته است:  دیگه از این بیشتر چیزی نیست که توضیح بدم وقتی موسم درست کار نمیکرد و کلیکهام از کار افتاده بود و حتی بعضی از برنامه هام هم باز نمیشد ریست کردم تا ویندوز عوض کنم ولی دیگه سیستم بالا نیومد و پارتیشن شده بود یه چندتا درایو هم توی پارتیشن اضافه شده بود با حجمهای 10 کیلوبات و 1 کیلوبات فکر کنم 5 تا یا 6 تا بود.
دیگه از این بیشتر نیست که بگم.
با سیستم هم هیچ وقت فلشی رو که اسکن نکنم باز نمیکنم و هر سیدی توش نمیزارم.
تاحالا هم همچین اتفاقی برام نیوفتاده بود و این اولین بار بود.
از لحاظ سخت افزار هم همه چیز سالم هست.
تا ساعت 7 هم نخوابیدم داشتم اطلاعات رو برمیگردوندم که خدا رو شکر برگشت
واقعا برنامه Active@ Partition manager 1.3.012 حرف نداره.

در این مورد باید بگم با توجه به گفته های شما ، این مشکل صرفا یک کرش هارد دیسک ( head crash که موجب آسیب به بخشی از هارد می شود ) است که در نقطه ی حساسی از هارد اتفاق افتاده ( در بخش بوت هارد دیسک) و موجب این آسیب شده.

و در مورد هک باید بگم حمله هکری به سیستم های کلاینت بسیار کم است و در صورت حمله نیز هیچ لزومی برای انجام چنین کار بی فایده ای نیست!!! زیرا هدف هکرها استفاده از اطلاعات و یا تخریب آنها است و نه صرفا بوجود آوردن مشکل در پارتیشن.
ارسال پاسخ 

پرش در انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان